elenco Aziende - HOME PAGE -

ZERO
< VITALITYS BACK

Ngjyra e flokeve - VITALITYS


ZERO
asnjë amoniakut - për lëkurë të ndjeshme - sistem unik , patentuar hypoallergenic *
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 137604 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

ZERO
asnjë amoniakut - për lëkurë të ndjeshme - sistem unik , patentuar hypoallergenic *
Tags: ngjyrosje jetike dhe delikate, mbron flokët nga rrënja deri te maja.
ZERO është oksidimi i përhershëm e flokëve bojë pa amoniak.
Lightens deri në 4 hije, mbulon 100% të flokëve gri, ai ka një cilësi të butë dhe të butë dhe një aromë të këndshme e luleve.

Tags ZERO ka një unik patentuar hypoallergenic për shkak të pranisë së :
- Diamond Mbrojtja Skin : Mbrojtja Skin
- Dyes gjenerata e ardhshme e aderimin përsosur dhe ngjyra me kalimin e kohës
- Shine Kompleksi : përbërësit e saj aktivë të bërë flokët me shkëlqim
* Produkti është kontrolluar shkencërisht nuk ka të shkaktojë alergji në një numër të subjekteve me lëkurë veçanërisht të ndjeshme

Tags Shades 40 hije mixable ndarë nënatyrore, ASH, ngjyrë bezhë, GOLD, BROWN, rërë, bakër, sofër, PURPLE, KUQ, flokëverdhë, intensifiers (Kuq dhe Brown)
Metoda e përdorimit : 1 +1.5 hollim (1 +3 për flokëverdhë)
kuti : 60 tub ml


Kompani

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy